1

 

AKTUÁLNĚ

ZELENÁ TVORBA S.R.O.,

KŘEMEŠNICKÁ 650, BUDOVA BÝVALÉHO ALFATEXU, 39301 PELHŘIMOV

 ZAHRADA U ŘEKY

Vážení zákazníci,

jarní sezóna pomalu končí. Letní období bývá klidnější, přesto si u nás můžete vybrat z plného sortimentu rostlin.

Aktuální jsou v tuto dobu prostředky chemické ochrany, nabídneme Vám i jejich BIO variantu. Pokud Vás trápí slimáci, mšice, mravenci, jistě si u nás vyberete vhodné přípravky k jejich likvidaci.

Stále doplňujeme náš široký sortiment trvalek a to i v nadstandartních velikostech. Pokud některou trvalku z Vámi požadovaných druhů momentálně nemáme, na požádání objednáme a dodáme.

Růže Kordes® - nejkrásnější růže světa - k dispozici je více než osmdesát odrůd, včetně růží popínavých a skupiny  PARFUMA®. Tato kolekce spojuje růže s mimořádnou vůní a velmi zdravým listem. Mnoho z nich se stalo světovým hitem a pilířem pro další šlechtění. Svým nejnovějším sortimentem Rigo-Rosen (Rigo - růže), Märchenrosen(Pohádkové růže), Klettermaxe (Maxi-popínavky) a novou kolekcí zakrslých růží Lilliputs nasadil Kordes novou laťku pro zdraví listů a bohatost květů nových kultivarů růží. Již téměř 20 let při šlechtění růží firma Kordes důsledně nepoužívá žádné chemické ochranné prostředky! Tím dosahuje skutečně výborných výsledků v odolnosti růží. Úspěch nových robustních a bohatě kvetoucích kultivarů jako Aprikola, Lions-Rose,Jasmina, Lupo, Solero, Planten un Blomen, Garden of Roses mluví sami za sebe.

Stále více populární jsou tak zvané ´jedlé zahrady´. Nabízíme Vám velmi širokou škálu bylinek, ovocných keřů i méně známých druhů ovoce. Vyberete si z mnoha odrůd muchovníků, kiwi, kanadských i kamčatských borůvek, lískových ořechů, malin, beztrnných ostružin, jedlých jeřábů a  moruší. Dále můžete zkusit pěstovat například dřín, hruškojeřáb, Tatarovu hrušeň, mišpuli, jedlý kaštanovník, tayberry nebo decaisneu.   

Také v letošním roce je možno u nás zakoupit Dárkové poukazy.

Naším přáním je vaše spokojenost. 

Těšíme se na Vás!

https://www.youtube.com/watch?v=xz9zG02EzYU&feature=youtu.be

 

 

KONTAKTUJTE NÁS S DOTAZY

kontaktujte nas s dotazy

email 48
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.