}

Po – Pá: 09:00 – 17:00    So: 09:00 – 11:30

Zahrada u řeky

Zahrada u řeky je tu pro vás

Stále se snažíme, abyste u nás v Zahradě u řeky našli vše, co potřebujete. Kvalitní, široký sortiment bylin, trvalek, keřů, stromů, ovocných dřevin, materiálu pro výsadbu a mnoho dalších věcí, které Vám pomohou Vaši zahradu udělat krásnější.

Jsme tu pro Vás, ať už se chystáte zakládat zahradu, trávník, osazovat balkon, skleník, nebo vysazovat vzrostlé stromy.

Pomůžeme Vám užitečnou radou, vysvětlíme správný postup, péči, střih. Nebo u nás můžete jen tak pobýt a hledat inspiraci, kochat se krásnými rostlinami a přemýšlet, co by se hodilo právě Vám. A věřte, že za dva týdny už budeme mít zase spoustu nových rostlin, tak se přijďte podívat, určitě si vyberete.

Ragnar Content 2

Navštivte nás

Křemešnická 650 (budova bývalého Alfatexu)
393 01 Pelhřimov

v

Kontaktujte nás

Fakturační údaje

IČO: 28127668
DIČ: CZ28127668

Náš příběh

 

Práce s rostlinami a veškerá činnost, která s tím souvisí mě naplňuje a baví. Nebylo tomu vždycky tak. Pamatuji si užaslý pohled paní učitelky, když mě pozorovala při práci na školním pozemku a prohlásila, že ze mě rozhodně zahradník nikdy nebude. Pravda, žádná vášeň v té činnosti tehdy nebyla. Moje přesvědčení, že se nikdy nebudu věnovat zahradničení, protože mě to rozhodně nebaví vzalo za své, když jsme dostavěli dům. Najednou se někde vzala touha mít u vstupu záhon co pokvete.

O radu jsem žádala svou přítelkyni, která má krásnou zahradu. Osud jí připravil mnoho opravdu těžkých chvil, tak jsem se jí ptala, jak to vůbec byla schopná zvládnout. Odpověděla mi větou, na kterou opravdu často myslím. „Kdybych neměla zahradu, umřela bych.“

Až zpětně jsem mi došlo, co vše je tou větou řečeno. Jakou sílu může zahradničení dát. Jak léčí práce s půdou a jak se odpočívá prací na zahradě. Uvědomila jsem si, že se potřebuji něco učit. A tak jsem začala studovat, a žasnout. Ještě během studia jsem začala pracovat v menší zahradnické firmě. Byla to velmi dobrá zkušenost, za kterou jsem vděčná.

Od roku 2009 jsem se začala samostatně věnovat projektům, což je většinou kancelářská práce. Ale každý, kdo chce dobře kreslit, má mít prsty v hlíně, jinak ztrácí přehled a nemá kde nabírat zkušenosti. Proto jsem se v roce 2010 rozhodla otevřít Zahradu u řeky. Věnovat se prodeji rostlin a projektování o něco méně.

Takže v březnu 2011 jsme zahájili první sezónu. Každým rokem se snažím, abychom se nějak posunuli, rozšířili sortiment, služby.
Doufám, že se nám to daří. Bude to také tím, že zahrada a zahradničení nás všechny baví a naplňuje, je to naše vášeň. Snažíme se, aby to bylo z naší práce cítit a aby od nás odcházel zákazník vždy spokojený. Aby mu dělala radost každá rostlinka, kterou si od nás odnese.
Stále se učím. My všichni, co jsme Zahrada u řeky. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout co nejlepší servis, radu, pomoci s výběrem. Vysvětlujeme, co je správně, i když to pro nás někdy znamená, že zboží neprodáme. Ale každá rostlinka je živá, a pokud si jí u nás někdo koupí, přejeme si, aby se měla dobře.

Některá přání zákazníků, jsou nesplnitelná. Vytvořit zahradu, kde se nebude nic moc dělat a bude bezúdržbová, aby nerostl plevel, nebyly mšice a jiní škůdci, moc nepršelo a moc nesvítilo a taky to listí, každý rok padá. A tak vysvětlujeme, že zahradu máme přece proto, abychom na ní mohli pracovat. A nemůžeme chtít, aby byla krásná, dávala vše a nic jí nevracet. A že trpělivost růže přináší.

Zahrada u řeky je tu pro vás

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Fusce dui leo, imperdiet in, aliquam sit amet.

ZAHRADNICKÝCH POTŘEB

OVOCNÝCH ROSTLIN

OKRASNÝCH DŘEVIN

Můžete si zakoupit

Rostliny

Zahradnické potřeby

Vazba a aranžování

Dále pro vás nabízíme

Poradenství

Osazování nádob

Hřbitovní zeleň

Realizace